Çağrı Merkezi : [+90 506 421 73 41] - [5423474026] - []

Site Yönetimi

Site Yönetimi

Günümüz koşullarında Site Yönetimi oldukça önemli bir problem haline gelmiştir.

Sitede aidatların toplanması, siteye geleceğe yönelik yatırımların yapılması, sitede bulunan peyzaj alanlarının ve sosyal tesislerin bakımı, ciddi manada disiplin ve koordinasyon gerektiren işlerdir.

Bunların yanı sıra çoğu zaman sitelerdeki yabancısı olmadığınız sorunların en başında aidatların toplanamaması, karar birliğine varılarak siteye geleceğe yönelik yatırımların yapılamaması ve en önemlisi tüm bu sorunların sitenin gerek maddi gerekse manevi anlamda prestij kaybına neden olmaktadır.

Tüm bu sorunların çözümü için ise özel bir firmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Bizler Göktürk Profesyonel Site Yönetimi & Temizlik olarak devreye giriyor; aidatlarınızı düzenli bir şekilde topluyor, ortak kullanım asansör bakımınızı yapıyor, ortak kullanım elektrik ve su faturalarınızı ödüyor sitenin temizlik işlemlerini düzenli periyotlarla yapıyoruz.

Gerek duyulması halinde sitelerimizin haşere ilaçlamasını ve peyzaj işlemlerini yürütüyoruz.

Profesyonel yönetim kadromuz, alanında uzman avukatlarımız , alanında uzman teknik ekibimiz ve  takım arkadaşlarımızla sizlerin daha huzurlu yaşaması ve yatırımlarınızı geleceğe güvenle taşımanız için çalışıyor, çabalıyor yeniliğe uyum sağlıyoruz.

Sizde sitelerinizde Göktürk Profesyonel site yönetimini tercih edin farkı bizimle yaşayın.

Huzurlu ve rahat bir yaşam için Göktürk Yönetim’i seçin.