Çağrı Merkezi : [+90 506 421 73 41] - [5423474026] - []

Apartman Yönetimi

Apartman Yönetimi

Günümüzde eski yapılara nazaran daha büyük apartmanların yapılması ve apartman sakinlerinin sayısındaki artış, apartman yönetimini zorlaştırmakta, apartmanla ilgili karar alımlarını sekteye uğramaktadır.

Bir apartmanda aidatların düzenli toplanamaması, apartmana bakım yapılamaması temizlik hizmetlerinin yürütülememesi, asansör bakımının düzenli yaptırılamaması, ortak giderlerin düzenli bir şekilde ödenememesi apartmanda ciddi manada huzursuzluklara sebep olmakta ve apartmanın geleceğe yönelik gerek maddi gerekse manevi prestij kaybına neden olmaktadır.

Tüm bu sorunlardan dolayı özel yönetim firmalarına olan ihtiyaç günden güne artmaktadır.

Göktürk Profesyonel Site Yönetimi & Temizlik olarak aidatlarınızı  düzenli bir şekilde topluyor, ortak kullanım elektrik ve su faturalarınızı yatırıyor , ortak kullanım asansörünüzün  aylık bakımını yapıyor belirli periyotlarla apartmanınızın temizliğini yapıyor ,çöplerini alıyoruz, ihtiyaç duyulması halinde ise apartmanınızın haşere ilaçlamasını yapıyor peyzaj hizmetlerini yürütüyoruz.

Profesyonel yönetim kadromuz, alanında uzman avukatlarımız, alanında uzman teknik ekibimiz ve takım arkadaşlarımızla sizlerin daha huzurlu yaşaması ve yatırımlarınızı geleceğe güvenle taşımanız için çalışıyor, çabalıyor yeniliğe uyum sağlıyoruz. 


Sizde Apartmanlarınızda Göktürk Profesyonel site yönetimini tercih edin farkı bizimle yaşayın.

Huzurlu ve rahat bir yaşam için Göktürk Yönetim’i seçin.